DD - Anonse mężczyzn

Na prośbę kilku czytelników postanowiłem stworzyć takie miejsce gdzie mogą umieścić swój anons (ogłoszenie matrymonialne). To miejsce akurat jest przeznaczone dla mężczyzn. Tutaj mogą napisać coś o sobie, jakiej kobiety szukają i oczywiście podać jakiś kontakt do siebie, bo bez tego będzie trudno zawrzeć znajomość. Pozdrawiam i wszystkim panom życzę powodzenia :)

3 komentarze:

 1. Widzę, że właściciel bloga spełnił moją prośbę. Nie chciałem umieszczać ogłoszenia na forach, gdyż roi się tam od perwersów, a nie tego poszukuje i nie chcę być z tym kojarzony. Zastanawiam się czy pierw podaje się wymagania, czy kwalifikacje. Czy pierw pisać czego oczkuje, czy o sobie? Postawmy, że pierw o sobie, ale krótko: 25 lat, ciemny blondyn, niebieskie oczy – raczej taki standard. Szczupły, ale nie chudy. Zainteresowań znalazłoby się kilka, po pierwsze gotowanie, nie wiem na ile potrafię, ale lubię, po drugie fotografia co jest z resztą związane z moim zawodem, po trzecie „tworzenie coś z niczego”. Jestem raczej domatorem, nie przepadam za klubami, ale umiem tańczyć, podróże to też nie moja brożka. Czego oczekuje od kobiety? Przede wszystkim oddania, bo bez tego ni rusz do przodu. Mój typ: zawsze wolałem brunetki, ale to nie jest priorytet. Stawiam raczej na wnętrze, by było bogate, a nie owiewało pustką. By była oddana swojej pasji, nie widziała całego świata w serialach zaczynających się koło 17 i trwających do 22 (większość kobiet je ogląda). Nie chuda, więc anorektyczki odpadają. Więcej wymagań nie mam, więc chyba nie jestem zbyt wybredny.
  Kontakt: czarek.fotograf@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam na imię Adam, 1982 rocznik, ale partnerki szukam młodszej bo sam jestem pełen życia i lubię rozrywkę (w granicach rozsądku). Fakt faktem, że tak jak kolega powyżej uważam, że liczy się wnętrze, ale jednak wygląd też ma znaczenie. Tylko ładna może być każda kobieta, wystarcza, że o siebie zadba. Tak więc poszukuje zadbanej, raczej niskiej, choć sam jestem wysoki (może nie koszykarz, ale wysoki). Lubiącej swoją pracę, wystarczy już że ja swojej nie lubię. Chcącej rodziny, tego rodzinnego ciepła, ogniska domowego... Wiem, że nie jest to poemat, jest za długie to ogłoszenie niż chciałem, ale proszę mi wybaczyć, bo ja nie mam wprawy w dawaniu ogłoszeń, tylko raz to robiłem (ten to drugi raz). Wypadałoby jeszcze dodać, że brunet o zielonych oczach, postawny (staram się o siebie dbać, siłownia, basen, to bardziej moje hobby niż przykry obowiązek). Kontakt pod GG, które specjalnie na tę okoliczność założyłem: 49930146.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mężczyzna, lat 32, inteligentny, ustabilizowany, zasadniczy... i jeszcze kilka innych wad też by się znalazło. Doświadczenie w DD posiadam i bardzo sobie taką formę związku cenię - widocznie jestem tradycjonalistą w tym przypadku. Co za tym idzie - chętnie poznam kogoś płci pięknej, również zainteresowanego tego typu wartościami i metodami (DD lub CDD - jestem wierzący, choć nie do końca uważam że mieszanie religii do ideologii DD jest zdrowe). A kim Ty jesteś? Nie stawiam jakichś przedziałów wiekowych, wzrostowych, wagowych... nie od nich zależy jak się nasza rozmowa/relacja potoczy. Ale miej jakieś zainteresowania poza DD, kobiece ciepło, swoje hobby i swój świat. I gotowość na wpuszczenie do niego kogoś nowego - kto niekoniecznie chce go poprzestawiać, ale być może pomóc zorganizować.
  surowiec@mailmix.pl

  OdpowiedzUsuń