poniedziałek, 10 lutego 2014

Anonse domowa dyscyplina

Na prośbę kilku czytelników tego bloga postanowiłem stworzyć miejsce gdzie mogą umieścić swój Anons (ogłoszenie matrymonialne). Powstały więc karty do góry, pod tytułem bloga. Miejsce na anonsy jest oddzielne dla kobiet i oddzielne dla mężczyzn by się nie mieszało. Ja ze swojej strony proszę by anonimowi ogłaszający się podpisywali jakimś nickiem, wtedy nie robi się taki bałagan :)

Przy okazji informuje, ze w najbliższym czasie umieszczę jakiś artykuł-post na blogu. Przepraszam za tak długą nieobecność, ale miałem swoje powody. Wybaczcie. Pozdrawiam i życzę wszystkim poszukującym drugiej połówki owocnych poszukiwań, a tym co już mają drugą połówkę życzę szczęścia na wspólnej drodze życia :)

2 komentarze:

  1. Czy godzinne spóznienie zasługuje na lanie?Pytam,bo żyję w takim związku i wczoraj dostałam mocne lanie pasem.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie wiem jak uważa autor tego bloga, moim zdaniem pytanie jakie pani zadaje jest bezsensu, bo to zależy od partnera, a pani już swojego ma i ja nim nie jestem. Związki DD są indywidualne, jak każde inne i w ten sposób 10 osób może stwierdzić, że godzina spóźnienia nie zasługuje na lanie, a 10 innych że zasługuje, a jeszcze 10 innych napisze, że to zależy od różnych czynników i że mocne lanie to pojęcie względne. Nie więc nam to oceniać, a tobie i twojemu ukochanemu.

      Usuń