poniedziałek, 2 września 2013

Dlaczego powstał ten blog?

Strona ta jest przeznaczona dla małżeństw (niekoniecznie tych zalegalizowanych, choć sam jestem za legalizacją związków), które praktykują w sposób bezpieczny i zgodny Christian Domestic Discipline (CDD). Strona jest przeznaczona również dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o CDD. Moim celem jest wsparcie i zachęta dla tych, którzy wierzą w tradycyjne małżeństwa chrześcijańskie, z mężem jako głową rodziny, a żoną jako jego helpmeet (małżonka, współpracownik, pomocnik). Strona ma jednak jeszcze jedno zadanie, ma na celu rozwiewać wątpliwości tych, którzy je mają, dlatego nie zamierzam uchylać się od odpowiedzi na pytania nawet przeciwników takiego stylu życia. Dopóki rozmowa przebiega w sposób kulturalny możemy walczyć na argumenty, jednak w chwili kiedy poczuje się obrażony czy napiętnowany to rozmowę definitywnie przerywam, najczęściej bezpowrotnie.


Ten blog powstał jako plan w mojej głowie i został powołany do życia, gdyż zauważyłem, że polskojęzyczne strony w tematyce DD są w powijakach, a o CDD nawet żadna z nich nie napomniała. Podjąłem się więc wyzwania stworzenia czegoś, czego w „Polskim internecie” nie ma. Strona ta ma na celu zapewnienie miejsca dla osób zainteresowanych CDD, ale i samym DD, ponieważ występują elementy wspólne. Tu mogą oni (osoby zainteresowane) znaleźć informacje i być może w przyszłości zapoznać inne pary/małżeństwa, które na co dzień funkcjonują w taki sposób. Mój blog mam nadzieje zapewni to wszystko co powyżej wymieniłem i wiele, wiele więcej bez konieczności przebrnięcia przez pornografie, różnego rodzaju praktyki wypaczone lub zniekształcone ideały.


Strona nie jest o spankingu i to chciałbym wyjątkowo zaznaczyć, gdyż ta praktyka seksualna nie ma nic z CDD wspólnego. Domestic Discipline ma inny cel niż spanking, który jest bardzo w internecie rozpowszechniony, nawet na stronach polskojęzycznych. Myślę, że inteligentni dostrzegą różnice miedzy spankingiem, a CDD, czy nawet samym DD bez zbędnych wyjaśnień i tłumaczeń, wystarczy, że zapoznają się z terminem „spanking” i tym co na mojej stronie. Różnica będzie znaczna, zapewniam.

1 komentarz:

  1. żyję w takim związku.Za każde przewinienie dostaję lanie.Zawsze w ten sam sposób.

    OdpowiedzUsuń